




Primești un email când produsul revine în stoc:
Cutie de organizare a sculelor din polipropilena cu capacitate de 12 litri și greutate proprie de 2,5 kg. Dimensiuni compacte 450x332x170 mm ușor de transportat pe șantier. Include tavă detașabilă pentru bibelouri și sistem de atașare la alte componente S12. Capacitate de încărcare 20 kg, mâner ergonomic și iluminare LED integră pentru vizibilitate în spații întunecate. Compatibilă cu întregul ecosistem YATO S12.
| Serie | S12 |
| Brand | YATO |
| Material | PP |
| Dimensiuni | 450x332x170 mm |
| Capacitate | 12 l |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Colică | nu |
| Numărul de segmente | 1 |
| lumină | da |
| Mâner de transport | da |
| Masa | 2.5 kg |
| Setați conținutul | caseta de sistem |
| Compatibil cu(e) | Sistem S12 (YT-08973, YT-08974, YT-09163, YT-09164, YT-09165, YT-091681, YT-09170, YT-09171, YT-09173, YT-09174, YT-09174, YT-09174, YT-09171 , YT-09179, YT-09183, YT-091844, YT-09190, YT-09191) |
| Compatibil cu(e) cont. | poate fi atașat la capacul sistemului S1 (YT-09158, YT-09159, YT-09166, YT-091691, YT-091692) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.