



Primești un email când produsul revine în stoc:
Cutie de instrumente din PP cu dimensiuni de 584x385x295 mm și capacitate de 38 litri. Structură robustă cu capacitate de încărcare de 50 kg, echipată cu separatoare reglabile pentru organizarea optimă a sculelor. Iluminare LED integrata și mâner de transport ergonomic facilităza accesul și mobilitatea. Compatibilă cu sistemul S1 YATO și permite atașarea cutiilor de sistem S12 la capac pentru spaţiu de depozitare expandabil.
| Serie | S1 |
| Brand | YATO |
| Material | PP |
| Dimensiuni | 584x385x295 mm |
| Capacitate | 38 l |
| Capacitate de încărcare | 50 kg |
| Colică | nu |
| Numărul de segmente | 1 |
| lumină | da |
| Mâner de transport | da |
| Mâner | nu |
| Masa | 5.9 kg |
| Setați conținutul | caseta de sistem |
| Compatibil cu(e) | Sistem S1 (YT-09167, YT-09168, YT-09169, YT-091691, YT-091692, YT-09180, YT-09166, YT-09161, YT-09159, YT-09158) |
| Compatibil cu(e) cont. | Cutiile de sistem S12 pot fi atașate la capac (YT-08973, YT-08974, YT-09163, YT-09164, YT-091681, YT-09170, YT-09171, YT-09175, YT-091789, YT-09183) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.