



Primești un email când produsul revine în stoc:
Cutie de transport și depozitare din plastic PP cu capacitate 15.4 litri, dimensionată special (584x385x165 mm) pentru sistemul S1 YATO. Design modular include 2 separatoare reglabile care permit organizarea optimă a uneltelor, iar iluminarea integrata facilitează localizarea rapidă a instrumentelor. Mânerul ergonomic și capacitatea de încărcare de 50 kg o fac ideală pentru transport frecvent și utilizare pe șantiere.
| Serie | S1 |
| Brand | YATO |
| Material | PP |
| Dimensiuni | 584x385x165 mm |
| Capacitate | 15.4 l |
| Capacitate de încărcare | 50 kg |
| Colică | nu |
| Numărul de segmente | 1 |
| lumină | da |
| Mâner de transport | da |
| Masa | 3.8 kg |
| Setați conținutul | caseta de sistem |
| Compatibil cu(e) | Sistem S1 (YT-09167, YT-09168, YT-09169, YT-091691, YT-091692, YT-09180, YT-09166, YT-09161, YT-09159, YT-09158) |
| Compatibil cu(e) cont. | Cutiile de sistem S12 pot fi atașate la capac (YT-08973, YT-08974, YT-09163, YT-09164, YT-091681, YT-09170, YT-09171, YT-09175, YT-091789, YT-09183) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.