





Primești un email când produsul revine în stoc:
Cutie de depozitare și transport din PP, dimensiuni 600x400x345 mm, capacitate 44 l. Capacitate de încărcare 50 kg cu 2 roți pentru mobilitate. Mâner telescopic reglabil 600-990 mm și mâner de transport pentru flexibilitate maximă. Echipată cu bancă de unelte și tavă portabilă. Compatibilă cu sistemele S1 și S12. Masă ușoară 5,5 kg, design compact și rezistent pentru șantiere și ateliere.
| Serie | S1 |
| Brand | YATO |
| Material | PP |
| Dimensiuni | 600x400x345 mm |
| Capacitate | 44 l |
| Capacitate de încărcare | 50 kg |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 2 |
| Numărul de segmente | 1 |
| Mâner de transport | da |
| Mâner | da |
| Lungimea mânerului | 600-990 mm |
| Masa | 5.5 kg |
| Setați conținutul | bancă de unelte |
| Compatibil cu(e) | Sistem S1 (YT-09167, YT-09168, YT-09169, YT-091691, YT-091692, YT-09180) |
| Compatibil cu(e) cont. | Sistem S12 (YT-08973, YT-08974, YT-09163, YT-09164, YT-091681, YT-09170, YT-09171, YT-09175, YT-09178, YT-0917918, YT-0917918) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.