





Primești un email când produsul revine în stoc:
Soluție practică pentru organizarea și transportul sculelor cu roți și mâner telescopic ajustabil. Fabricată din plastic (PP) rezistent, oferă o capacitate de 52 litri cu suport de încărcare până la 100 kg. Include bancă de unelte, 2 tăvi portabile și separatoare reglabile pentru compartimentarea eficientă a contentuului.
| Serie | S1 |
| Brand | YATO |
| Material | PP |
| Dimensiuni | 660x643x483 mm |
| Capacitate | 52 l |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 2 |
| Numărul de segmente | 1 |
| lumină | da |
| Mâner de transport | da |
| Mâner | da |
| Lungimea mânerului | 660-1038 mm |
| Masa | 10.2 kg |
| Setați conținutul | bancă de unelte |
| Compatibil cu(e) | Sistem S1 (YT-09167, YT-09168, YT-09169, YT-091691, YT-091692, YT-09180) |
| Compatibil cu(e) cont. | Sistem S12 (YT-08973, YT-08974, YT-09163, YT-09164, YT-091681, YT-09170, YT-09171, YT-09175, YT-09178, YT-0917918, YT-0917918) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.