









Cutie de transport ermetică cu protecție IP55, ideală pentru depozitarea și transportul echipamentelor, uneltelor și materialelor sensibile. Dotată cu 2 roți de 60 mm pentru ușurința mobilității și mâner ergonomic. Interiorul dispune de inserție din burete care asigură protecția obiectelor transportate.
| Material | PP |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni exterioare | 559x351x229 mm |
| Dimensiuni interioare | 501x279x193 mm |
| Înălțimea capacului | 45 mm |
| Grosimea peretelui | 10 mm |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 2 |
| Diametrul cercului | 60 mm |
| Inserție de burete | da |
| Supapa de decompresie | da |
| lumină | da |
| Mâner | da |
| Rezistență la șocuri | da |
| Grad de protectie | IP55 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.