




Cutie ermetică mare din polipropilena cu dimensiuni exterioare 845x620x490mm, certificare IP55 pentru protecție împotriva umezelii și prafului. Pereți din PP de 10mm grosime asigură rezistență la șocuri și manipulare riguroasă. Include insert de burete pentru organizarea conținutului, supapă de decompresie și lumină interioară pentru vizibilitate optimă.
Caracteristici de protecție:
| Material | PP |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni exterioare | 845x620x490 mm |
| Dimensiuni interioare | 757x528x452 mm |
| Grosimea peretelui | 10 mm |
| Colică | nu |
| Inserție de burete | da |
| Supapa de decompresie | da |
| lumină | da |
| Mâner | nu |
| Impermeabil | da |
| Rezistență la șocuri | da |
| Grad de protectie | IP55 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.