




Cutie ermetică din polipropilență cu dimensiuni exterioare 715x430x185 mm, internă 647x350x120 mm, pereți de 10 mm grosime. Protecție IP55 garantează impermeabilitate completă și rezistență la șocuri mecanice pentru transport și depozitare sigură. Include supapă de decompresie care previne deformarea și lumină LED pentru vizibilitate ușoară a conținutului. Inserție din burete moale protejează instrumentele și echipamentele sensibile, fiind ideală pentru atelier, logistică sau transport profesional.
| Material | PP |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni exterioare | 715x430x185 mm |
| Dimensiuni interioare | 647x350x120 mm |
| Grosimea peretelui | 10 mm |
| Colică | nu |
| Inserție de burete | da |
| Supapa de decompresie | da |
| lumină | da |
| Mâner | nu |
| Impermeabil | da |
| Rezistență la șocuri | da |
| Grad de protectie | IP55 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.