



Cutie de transport și depozitare cu dimensiuni interioare 479x333x97 mm și pereți groși de 10 mm. Structură impermeabilă cu grad de protecţie IP55 și supapă de decompresie previne acumularea presiunii. Inserție de burete detașabilă permite organizarea și protejarea conținutului. Luminită integrată facilităază localizarea articolelor în condiții de slabă lumină. Rezistență excepțională la șocuri și agresiuni mecanice o recomandă pentru transport frecvent și medii dificile.
| Material | PP |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni exterioare | 550x438x125 mm |
| Dimensiuni interioare | 479x333x97 mm |
| Grosimea peretelui | 10 mm |
| Colică | nu |
| Inserție de burete | da |
| Supapa de decompresie | da |
| lumină | da |
| Mâner | nu |
| Impermeabil | da |
| Rezistență la șocuri | da |
| Grad de protectie | IP55 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.