

Cutie ermetică din polipropilență cu protecție profesională IP55 pentru depozitarea și transport sigur al echipamentelor. Dimensiuni exterioare 406x330x174 mm, cu interior spațios și pereți de 10 mm grosime. Include inserție de burete, supapă de decompresie, iluminare și rezistență la șocuri. Etanșeitate completă și impermeabilitate asigură protecția conținutului în condiții extreme.
| Material | PP |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni exterioare | 406x330x174 mm |
| Dimensiuni interioare | 371x258x152 mm |
| Înălțimea capacului | 44 mm |
| Grosimea peretelui | 10 mm |
| Colică | nu |
| Inserție de burete | da |
| Supapa de decompresie | da |
| lumină | da |
| Mâner | nu |
| Impermeabil | da |
| Rezistență la șocuri | da |
| Grad de protectie | IP55 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.