

Cutie ermetică din polipropilena cu grad de protecție IP55, perfectă pentru depozitarea și transportul de unelte și echipamente sensibile. Dimensiuni interioare de 300x225x132 mm cu inserție de burete pentru protecția contenutului. Include supapă de decompresie și carcasă rezistentă la șocuri, cu iluminare integrată pentru ușor acces la cuprins.
| Material | PP |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni exterioare | 345x295x152 mm |
| Dimensiuni interioare | 300x225x132 mm |
| Înălțimea capacului | 30 mm |
| Grosimea peretelui | 10 mm |
| Colică | nu |
| Inserție de burete | da |
| Supapa de decompresie | da |
| lumină | da |
| Mâner | nu |
| Impermeabil | da |
| Rezistență la șocuri | da |
| Grad de protectie | IP55 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.