



Cutie ermetică din PP pentru transport și stocare securizată a uneltelor și pieselor mici. Dimensiuni exterioare 270x246x175 mm, cu pereți grosimi de 10 mm și inserție din burete pentru protecție. Carcasă impermeabilă (IP55) cu rezistență ridicată la șocuri, supapă de decompresie și lumină incorporată pentru vizibilitate ușoară. Ideală pentru medii profesionale și transport în teren.
| Material | PP |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni exterioare | 270x246x175 mm |
| Dimensiuni interioare | 233x178x155 mm |
| Grosimea peretelui | 10 mm |
| Colică | nu |
| Inserție de burete | da |
| Supapa de decompresie | da |
| lumină | da |
| Mâner | nu |
| Impermeabil | da |
| Rezistență la șocuri | da |
| Grad de protectie | IP55 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.