

Cutie de depozitare ermetică din polipropilență cu protecție IP55, ideală pentru organizarea și transportul instrumentelor și pieselor. Prevăzută cu inserție de burete pentru protejarea obiectelor, supapă de decompresie și lumină internă integră pentru vizibilitate ușoară. Pereții gros de 10 mm și construcția rezistentă la șocuri asigură durabilitate în condiții exigente.
| Material | PP |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni exterioare | 232x192x111 mm |
| Dimensiuni interioare | 208x144x92 mm |
| Înălțimea capacului | 19 mm |
| Grosimea peretelui | 10 mm |
| Colică | nu |
| Inserție de burete | da |
| Supapa de decompresie | da |
| lumină | da |
| Mâner | nu |
| Impermeabil | da |
| Rezistență la șocuri | da |
| Grad de protectie | IP55 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.