





Cutie de scule ermetică din polipropilență cu protecție IP67, ideal pentru protejarea echipamentelor în condiții umede sau exterioare. Dimensiuni exterioare 1020x360x140 mm, pereți groși de 10 mm oferă rezistență superioară la șocuri. Caracteristici practice:
Impermeabilă și rezistentă, asigură protecție maximă pentru scule și accesorii valoroase.
| Material | PP |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni exterioare | 1020x360x140 mm |
| Dimensiuni interioare | 947x295x128 mm |
| Grosimea peretelui | 10 mm |
| Colică | nu |
| Inserție de burete | da |
| Supapa de decompresie | da |
| lumină | da |
| Mâner lateral | da |
| Mâner | nu |
| Impermeabil | da |
| Rezistență la șocuri | da |
| Grad de protectie | IP67 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.