


Instrument eficient pentru colectarea nucilor și altor fructe căzute direct din sol, fără a fi nevoie să te apleci. Construcția din oțel inoxidabil garantează durabilitate și rezistență la coroziune, iar arborele telescopic (105-145 cm) se adaptează la înălțimea utilizatorului. Diametrul piesei de lucru de 28 mm permite prinderea sigură a nucilor. Mânerul ergonomic oferă confort în utilizare pe perioade lungi.
| Diametrul de lucru | 28 mm |
| Brand | FLO |
| Lungime | 105-145 cm |
| Diametrul piesei de lucru | 28 mm |
| Grosimea piesei de lucru | 1.2 mm |
| Diametrul arborelui | 22 |
| Materialul piesei de lucru | oţel inoxidabil |
| Material arborelui | metal ușor |
| Cu mâner | da |
| Tipul arborelui | P |
| Telescopic | da |
| Aplicație | colectarea nucilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.