



Set cu 3400 de cuie din oțel pentru tapițerie, cu dimensiuni de 50mm lungime și 1,0×1,3mm grosime. Ideal pentru lucrări de finisare, tapițerie și dulgherie, acestea asigură fixare sigură și discretă a țesăturilor și materialelor fine. Cuiele sunt ușor de folosit și potrivite pentru proiecte de renovare și reparații interioare.
| Gest | bastoane |
| Brand | VOREL |
| Lungimea capsei | 50 mm |
| Lățimea capselor | 1.8 mm |
| Grosimea capsei | 1.3 mm |
| Material | oţel |
| Numărul de piese din set | 5000 |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.