



Cuie tapițerie din oțel de calitate, dimensionate special pentru lucrări de fixare pe suprafețe fine. Cu lungimea de 35mm și grosimea controlată de 1,3mm, oferă stabilitate și ținere sigură în materiale de tapițerie, dulgherie și finisări decorative.
| Gest | bastoane |
| Brand | VOREL |
| Lungimea capsei | 35 mm |
| Lățimea capselor | 1.8 mm |
| Grosimea capsei | 1.3 mm |
| Material | oţel |
| Numărul de piese din set | 5000 |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.