



Cric hidraulic de tip stâlp cu capacitate de 8 tone, ideal pentru ridicarea și susținerea vehiculelor în ateliere și pe șantiere. Înălțime de ridicare între 230-457 mm, bază stabilă de 103×118 mm și finisaj cu vopsea de calitate. Masă de 5.5 kg, construcție robustă din oțel vopsit.
Avertizări: Citiți instrucțiunile înainte de utilizare. Nu depășiți capacitatea de 8 tone. Amplasați cricul pe teren ferm, plan și stabil. Nu efectuați lucrări sub vehicule neAsigurate. Nu reglați supapa de siguranță.
| Tip | stâlp |
| Brand | YATO |
| capacitatea de încărcare | 8 t |
| Inaltime maxima de ridicare | 457 mm |
| Înălțimea de ridicare min | 230 mm |
| Dimensiunile bazei | 103x118 mm |
| Lungimea pistonului | 147 mm |
| Lungime max | 80 mm |
| Lățimea capului | 32 mm |
| Finisaj de suprafață | ciocan vopsit |
| Masa | 5.5 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.