

Cric hidraulic cu capacitate de 30 tone, ideal pentru ridicarea vehiculelor și echipamentelor grele în ateliere și service-uri auto. Construcție robustă cu bază stabilă (186×174 mm) și interval de ridicare între 244-492 mm, permitând accesul ușor sub obiectele ridicate.
Avertizări: Citiți instrucțiunile înainte de utilizare. Nu depășiți capacitatea de încărcare. Amplasați pe teren ferm, plan și stabil. Nu efectuați lucrări sub vehiculul neprotejat.
| Tip | stâlp |
| Brand | YATO |
| capacitatea de încărcare | 30 t |
| Inaltime maxima de ridicare | 492 mm |
| Înălțimea de ridicare min | 244 mm |
| Dimensiunile bazei | 186x174 mm |
| Lungimea pistonului | 140 mm |
| Lungime max | 108 mm |
| Lățimea capului | 65 mm |
| Finisaj de suprafață | ciocan vopsit |
| Masa | 15.8 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.