





Instrument de marcare profesional cu mecanism automat și design ergonomic, lungime 155 mm cu vârf de 40 mm. Set complet cu 1 creion standard și 9 cartuxe suplimentare în culori asortate (roșu, alb, galben) pentru ușor de identificat diferite tipuri de linii. Vârf de 6 mm se adecvează perfect pe diverse suprafețe.
| Tip | mecanism |
| Brand | VOREL |
| Lungime | 155 mm |
| Lungimea vârfului | 40 mm |
| Diametrul inserției | 6 mm |
| Material | polimer |
| Culoare | negru |
| Numărul de cartușe | 1 + 9 |
| Setați conținutul | creion |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.