





Primești un email când produsul revine în stoc:
Creion tehnic automat cu mină de ceară, lungime 150 mm, din material polimer calitativ. Dispozitiv cu mecanism precis și inserție de 10 mm diametru, lungime 85 mm. Echipat cu 1 cartus principal și 2 cartușe suplimentare. Culori: roșu și alb (x2). Ideal pentru marcarea și trasare pe lemn, materiale de construcție, piatră, metal și plastic.
| Tip | mecanism |
| Brand | VOREL |
| Lungime | 150 mm |
| Lungimea inserției | 85 mm |
| Diametrul inserției | 10 mm |
| Material | polimer |
| Culoare | roşu |
| Numărul de cartușe | 1 + 2 |
| Setați conținutul | creion |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.