





Primești un email când produsul revine în stoc:
Container grădină din material flexibil PP + EPDM, cu capacitate generoasă de 42 litri și încărcătură maximă de 125 kg. Mânerul ergonomic de transport facilitează deplasarea ușoară. Materialul este rezistent la deteriorări mecanice, radiații UV și funcționează în interval larg de temperaturi, de la -30 la +70°C.
Caracteristici:
| Capacitate | 42 l |
| Brand | YATO |
| Sarcina maxima | 125 kg |
| Înălţime | 330 mm |
| Înălțimea totală | 375 mm |
| Material | PP + EPDM |
| Material de manevrare | PP + EPDM |
| Culoare | roşu |
| Mâner de transport | da |
| Flexibil | da |
| Rezistență la deteriorări mecanice | da |
| Rezistenta la radiatiile UV | da |
| Rezistenta la temperatura | -30 ~ +70 ˚C |
| Masa | 880 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.