





Container flexibil cu capacitate de 27 litri, fabricat din PP + EPDM pentru rezistență și flexibilitate. Suportă sarcini până la 125 kg, cu forme și dimensiuni optimizate pentru transport și depozitare. Rezistent la deteriorări mecanice, radiații UV și la temperaturi extreme (-30 ~ +70°C), ideal pentru grădină, construcții sau uz casnic.
| Capacitate | 27 l |
| Brand | VOREL |
| Sarcina maxima | 125 kg |
| Înălţime | 310 mm |
| Înălțimea totală | 360 mm |
| Material | PP + EPDM |
| Material de manevrare | PP + EPDM |
| Formă | circulară |
| Culoare | negru |
| Flexibil | da |
| Rezistență la deteriorări mecanice | da |
| Rezistenta la radiatiile UV | da |
| Rezistenta la temperatura | -30 ~ +70 ˚C |
| Masa | 730 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.