









Compresor compact cu putere de 120W și presiune maximă de 10 bar, ideal pentru utilizare în vehicul. Echipat cu display LCD pentru monitorizarea presiunii și lampă LED cu funcție de iluminare constantă sau pulsativă pentru lucru în condiții de visibilitate redusă. Include furtun de 0,6m, cablul de 3m și 3 vârfuri universale pentru umflarea mingilor, saltelelor și altor articole. Mâner de transport și masă ușoară de 1,7kg pentru portabilitate maximă.
| Putere | 120 W |
| Brand | YATO |
| Presiune maximă | 1/10 MPa/bar |
| Eficienţă | 25 l/min |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Lungimea furtunului | 0.6 m |
| Dimensiunea cilindrului | 22 mm |
| Caracteristici | Lampă LED cu funcție de iluminare constantă sau pulsativă |
| Manometru | nu |
| Tipul de afișare | LCD |
| Mâner de transport | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Masa | 1.7 kg |
| Setați conținutul | compresor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.