







Compresor portabil de 180W alimentat la 12V cu eficiență de 40 l/min, ideal pentru utilizare în vehicul. Include manometru integrat pentru monitorizarea presiunii, lampă LED cu funcție de iluminare constantă sau pulsativă pentru utilizare în condiții de slabă luminozitate, și mâner de transport pentru mobilitate. Setul complet include compresor, furtun de 1m, 3 vârfuri universale și geantă de protecție, oferind soluție completă pentru umflarea anvelopelor, mingi și saltelă gonflabilă.
| Putere | 180 W |
| Brand | YATO |
| Presiune maximă | 1/10 MPa/bar |
| Eficienţă | 40 l/min |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Lungimea furtunului | 1 m |
| Dimensiunea cilindrului | 30 mm |
| Caracteristici | Lampă LED cu funcție de iluminare constantă sau pulsativă |
| Manometru | da |
| Mâner de transport | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Masa | 1.8 kg |
| Setați conținutul | compresor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.