

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată profesională 38 mm din oțel CrV 6140 cu finisaj cromat satin. Cap inelă în sistem dodecagonal (12 laturi) și cap deschis cu lățime de 76 mm, lungime totală 445 mm. Duritate 48-52 HRC garantează rezistență și durabilitate în aplicații industriale intensive. Conform DIN 3113, cu design ergonomic și unghi de cap de 15°, echipată cu sistem AS-DRIVE pentru aderență superioară.
| Mărimea | 38 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 445 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 76 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 16.3 mm |
| Lățimea cheii cutie | 55 mm |
| Grosimea cheii inelare | 20.3 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.