



Die Schlauchschelle für große Spannbereiche
Clampa de calitate superioară fischer SGS, cu o gamă de strângere de 32-50 mm, permite etanșarea furtunurilor sau fixarea acestora pe duze. Marginile benzii presate oferă o protecție fiabilă împotriva deteriorării furtunului. Baza scurtă a carcasei permite ajustarea ideală și forțele radiale uniform distribuite pe diametrul furtunului. Filetul combinat cu cruce oferă o flexibilitate crescută în timpul instalării.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 100 buc |
| Largura da abraçadeira | 9 |
| Largeur x épaisseur bandă de apel | 9,0 x 0,6 |
| Limite de prindere | 12 - 20 |
| Épaisseur bandă de apel | 0.6 |
| Lungime ambalaj | 18 cm |
| Lățime ambalaj | 9 cm |
| Înălțime ambalaj | 9 cm |
| Greutate ambalaj | 1.165 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.