



Set de 200 clipuri sistem nivelare Y din material PE, dimensiuni 40x40x30mm. Utilizate pentru aliniere perfectă a plăcilor ceramice, gresiei porțelanate și faianței rectificate. Grosimea minimă suportată 2mm, maximă 14mm. Clipurile asigură spații uniforme între plăci și ușurează procesul de montaj. Soluție profesională pentru finisaje impecabile în lucrări de pavaj și tencuieli.
| Grosimea min | 2 mm |
| Brand | YATO |
| Grosimea maximă a plăcii | 14 mm |
| Dimensiuni | 40x40x30 mm |
| Material | PE |
| Numărul de piese din set | 200 |
| Setați conținutul | x200 clipuri |
| Aplicație | plăci ceramice, gresie porțelanată, gresie și faianță rectificate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.