



Clește robust din oțel galvanizat, special conceput pentru fixarea plaselor și firelor de gard. Acceptă capse tip C cu lățimea de 20 mm și grosimea de 2 mm, oferind o fixare sigură și rapidă. Lungimea de 190 mm și mânerul PP/TPR asigură ergonomie și control.
| Gest | capse de tip C |
| Brand | YATO |
| Lățimea capselor | 20 mm |
| Grosimea capsei | 2 mm |
| Lungime | 190 mm |
| Material | oţel |
| Finisaj de suprafață | zincat galvanizat |
| Material de manevrare | PP |
| Setați conținutul | cheițe |
| Aplicație | construcție |
| Compatibil cu(e) | YT-51471 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.