



Clește profesional pentru fasonarea și găurirea tablei, cu cap rotativ pentru versatilitate în lucru. Caracteristici principale:
Idoneă pentru profilarea tablei înainte de îmbinare și realizarea găurilor precise pentru sudare.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Diametrul gaurii | 5 mm |
| Brand | YATO |
| Distanța găurii de la margine | 20 mm |
| Lungime | 285 mm |
| Latimea maxilarului | 22 mm |
| Adâncimea maxilarului | 13 mm |
| Material | oţel |
| Finisaj de suprafață | împăturit cu pulbere |
| Material de manevrare | PVC |
| Cap rotativ | da |
| Aplicație | profilarea tablei înainte de îmbinare |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.