

Clește profesional pentru strângerea colierelor de furtun, cu rază de operare maximă de 53 mm și lungime de 210 mm. Cap din CrMo 4140 oferă rezistență și durabilitate, iar mâner metalic asigură control sigur. Dispune de blocadă pentru fixarea colierelor, și este echipat cu cablu de siguranță. Ideal pentru aplicații auto și instalații cu furtunuri.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Raza de operare max | 53 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 210 mm |
| Lungimea liniei | 613 mm |
| Material de manevrare | metal |
| Materialul capului | CrMo 4140 |
| Blocadă | da |
| Aplicație | pentru legături de cabluri |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.