

Ciocan profesional pentru lucrări de tablă, cu cap din aliaj de zinc și PU de 340g și diametru de 35mm. Structura cu mâner din lemn asigură confort și control în aplicații de tâmplărie și prelucrare metalică. Lungime totală 315mm, perfect echilibrat pentru lovituri precise. Capul de 95mm lungime permite accesibilitate în spații înguste.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 340 g |
| Brand | YATO |
| Diametrul capului | 35 mm |
| Lungimea capului | 95 mm |
| Lungime | 315 mm |
| material pentru cap | aliaj de zinc |
| Material arborelui | lemn |
| Aplicație | lucrari de tabla |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.