






Ciocan electric profesional SDS-Max cu putere de 1500W, conceput pentru dăltuire în materiale dure. Dispune de sistem electropneumatic cu energie de impact de 20 J și frecvență de curs de 3900 min⁻¹, asigurând eficiență maximă în beton, piatră și marmură. Include mâner adițional pentru control superior și comutator de sens de rotație. Echipat cu cablul de 3m și izolație electrica clasa II.
Aplicații: beton, silicați, piatră naturală și artificială, marmură, cărămidă.
| Caracteristici | potcovire |
| Brand | YATO |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Max |
| Putere | 1500 W |
| Energia de impact | 20 J |
| Frecvența cursei | 3900 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Impact | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Poziționarea sculei în suport | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 105.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 18.53 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 6.6 kg |
| Setați conținutul | burghiu cu ciocan |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.