

Instrument profesional ușor și eficient, ideal pentru tăierea și dăltuirea materialelor în construcții și finisări. Funcționează la presiune redusă (0.63 MPa) cu consum moderat de aer comprimat, permitând utilizare prelungită fără oboseală. Include 4 dalți și poanson pentru diverse aplicații de lucru.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală și antifoane atunci când lucrați.
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | YATO |
| Debitul de aer necesar | 113 l/min |
| Frecvența cursei | 4500 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 10 mm |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Materialul carcasei | compozit |
| Presiunea sonoră | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 20.0 ± 4.5 m/s² |
| Masa | 0.95 kg |
| Setați conținutul | ciocan de aer |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.