

Ciocan de zidărie din oțel carbon, forjat la rece, ideal pentru lucrări de demolație, montaj și reparații la pereți și ziduri. Cap lustruit de 600g cu dimensiuni compacte (170x23x23 mm) și mâner din oțel și TPR pentru confort și stabilitate în utilizare intensă. Lungimea totală de 315 mm asigură control excelent și precizie în loviturile asupra chiuloaselor, poansonelor sau elemente de zidărie.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 600 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 170 mm |
| Grosimea capului | 23x23 mm |
| Lungime | 315 mm |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| material pentru cap | oțel carbon |
| Finisare cap | finisat |
| Material arborelui | oţel |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.