

Ciocan de zidărie tip B de 600 g, fabricat prin forjare la rece din oțel carbon temperat. Capul de 200 mm cu grosime de 24×23 mm și finisaj lustruit asigură precizie în lucrări de zidărie. Lungimea totală de 315 mm oferă echilibru optim, iar mânuala din oțel cu acoperire TPR garantează confort și control sigur în utilizare prolongată.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 600 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 200 mm |
| Grosimea capului | 24x23 mm |
| Lungime | 315 mm |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| material pentru cap | oțel carbon |
| Finisare cap | finisat |
| Material arborelui | oţel |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.