

Primești un email când produsul revine în stoc:
Ciocan profesional pentru zidărie cu masă de 2000 g, fabricat prin tehnologie de forjare la rece din oțel de calitate. Capul cu lungime de 120 mm și grosime de 50 mm asigură impacturi puternice și precise. Mânecul din lemn este protejat cu inel de cauciuc și manșon metalic pentru durabilitate și confort. Conform standardului DIN 6475, ideal pentru lucrări de piatră și demolări controlate.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Utilizați numai unelte funcționale, nedeteriorate. Întăreșteți mânerul uneltei cu o pană înainte de utilizare. Scufundați mânerul de lemn în apă pentru a-l face să se umfle. Protejați uneltele de copii și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 2000 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 120 mm |
| Grosimea capului | 50 mm |
| Lungime | 300 mm |
| material pentru cap | oţel |
| Finisare cap | întunecată |
| Material arborelui | lemn |
| DIN | 6475 |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Protecția arborelui | inel de acoperire din cauciuc |
| Pană de oțel | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.