

Ciocan pentru zidărie și lucrări de piatră, greutate 1500 g, fabricat prin forjare la rece. Capul din oțel, finisare întunecată, cu dimensiuni robuste (110 mm lungime, 45 mm grosime). Mânerul din lemn, protejat cu inel de cauciuc și manșon metalic, asigură durabilitate și confort. Include pană de oțel. Conform norma DIN 6475.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Utilizați numai unelte funcționale, nedeteriorate. Întăreșteți mânerul uneltei cu o pană înainte de utilizare. Scufundați mânerul de lemn în apă pentru a-l face să se umfle. Protejați uneltele de copii și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 1500 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 110 mm |
| Grosimea capului | 45 mm |
| Lungime | 280 mm |
| material pentru cap | oţel |
| Finisare cap | întunecată |
| Material arborelui | lemn |
| DIN | 6475 |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Protecția arborelui | inel de acoperire din cauciuc |
| Pană de oțel | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.