

Ciocan profesional pentru zidărie, cu cap din oțel forjat la rece și masă de 1250g. Lungimea totală de 260mm cu cap întărit și mâner din lemn protejat cu inel cauciuc și manșon metalic. Capul de 100mm lungime și 43mm grosime asigură impact eficient pentru tăierea și spartul materialelor de construcție. Fabricat conform standardului DIN 6475 cu pană de oțel pentru fixare sigură.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Utilizați numai unelte funcționale, nedeteriorate. Întăreșteți mânerul uneltei cu o pană înainte de utilizare. Scufundați mânerul de lemn în apă pentru a-l face să se umfle. Protejați uneltele de copii și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 1250 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 100 mm |
| Grosimea capului | 43 mm |
| Lungime | 260 mm |
| material pentru cap | oţel |
| Finisare cap | întunecată |
| Material arborelui | lemn |
| DIN | 6475 |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Protecția arborelui | inel de acoperire din cauciuc |
| Pană de oțel | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.