

Ciocan profesional pentru zidărie, ideal pentru tencuieli, demolări și lucrări pe piatră și beton. Cu cap din oțel forjat la rece și mâner din lemn protejat cu inel de cauciuc și manșon metalic pentru durabilitate și confort de utilizare. Pană de oțel integrată asigură stabilitate și securitate în timp.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Utilizați numai unelte funcționale, nedeteriorate. Întăreșteți mânerul uneltei cu o pană înainte de utilizare. Scufundați mânerul de lemn în apă pentru a-l face să se umfle. Protejați uneltele de copii și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 1000 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 95 mm |
| Grosimea capului | 40 mm |
| Lungime | 260 mm |
| material pentru cap | oţel |
| Finisare cap | întunecată |
| Material arborelui | lemn |
| DIN | 6475 |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Protecția arborelui | inel de acoperire din cauciuc |
| Pană de oțel | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.