

Ciocan specializat pentru tablă cu cap din oțel finisat, masa optimizată 225 g pentru control și putere de lovitur. Mâner din fibră de sticlă și TPR asigură confort și amortizare a șocurilor. Dimensiuni cap: 80 mm lungime și 26 mm grosime. Lungime totală 280 mm. Destinat lucrărilor de tabla în ateliere și șantiere.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Utilizați numai unelte funcționale, nedeteriorate. Întăreșteți mânerul uneltei cu o pană înainte de utilizare. Scufundați mânerul de lemn în apă pentru a-l face să se umfle. Protejați uneltele de copii și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 225 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 80 mm |
| Grosimea capului | 26 mm |
| Lungime | 280 mm |
| material pentru cap | oţel |
| Finisare cap | finisat |
| Material arborelui | fibra de sticla |
| Aplicație | lucrari de tabla |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.