




Ciocan profesional pentru pardoseli cu masa de 1.3 kg și cap din cauciuc alb cu inserții de oțel. Dimensiunile capului (65×125 mm) și lungimea totală de 400 mm oferă control optim în instalarea și poziționarea pardoselilor. Mânerul din lemn de fag asigură confort și absorbiție a șocurilor. Ideal pentru montaj de plăci și parchet fără deteriorarea suprafețelor.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 1.3 kg |
| Brand | YATO |
| Diametrul capului | 65 mm |
| Lungimea capului | 125 mm |
| Lungime | 400 mm |
| material pentru cap | cauciuc alb |
| Material arborelui | lemn de fag |
| Aplicație | pentru instalarea de pardoseli |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.