

Ciocan forjat la rece, ideal pentru lucrări de cizmărie și tâmplărie. Capul din oțel carbon temperat și finsat asigură durabilitate și precizie în lovituri. Mânerul din oțel și TPR oferă confort și control superior în utilizare. Suprafața lucioasă a capului permite o muncă precisă.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 450 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 130 mm |
| Grosimea capului | 30 mm |
| Lungime | 318 mm |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| material pentru cap | oțel carbon |
| Finisare cap | finisat |
| Material arborelui | oţel |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.