




Ciocan monobloc forjat, specific zidăriei, cu cap din oțel carbon #45 tratat thermal. Masa de 600g și lungime de 275 mm asigură distribuție optimă a puterii pentru loviri eficace. Mâner fabricat din TPR și PP oferă confort și absorbție a vibrațiilor. Finisaj lustruit și lăcuit protejează suprafața și lungește durabilitatea.
| Masa | 600 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 170 mm |
| Grosimea capului | 25 mm |
| Lungime | 275 mm |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| material pentru cap | Oțel carbon #45 |
| Finisare cap | finisat |
| Material arborelui | TPR |
| Duritate | 45-58 HRC |
| Tehnologia de fabricație | picătură forjată |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.