




Primești un email când produsul revine în stoc:
Ciocan monobloc forjat din oțel carbon #45 cu masă de 500g și gheare pentru tâmplar. Lungimea totală de 345 mm cu cap de 178 mm, duritate 45-58 HRC asigură rezistență pe termen lung. Finisaj lustruit și lăcuit pe cap, mâner din TPR și PP pentru confort și control superior. Tehnologie de fabricație prin picătură forjată pentru integritate structurală.
| Masa | 500 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 178 mm |
| Grosimea capului | 35 mm |
| Lungime | 345 mm |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| material pentru cap | Oțel carbon #45 |
| Finisare cap | finisat |
| Material arborelui | TPR |
| Duritate | 45-58 HRC |
| Tehnologia de fabricație | picătură forjată |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.