



Ciocan de lipit profesional cu gaz, putere de 4W și temperatură a flăcării până la 1300°C. Funcționează cu butan sau propan-butan dintr-un cilindru extern, cu consum de 288 g/h. Include furtun de 1.5 m, duză cu vârf din cupru și control al puterii flăcării. Piesă de 5/8″ (15.9 mm), ideală pentru lucrări pe acoperișuri și prelucrări metalice în condiții profesionale.
Avertizări: Categoria de presiune directă – butan. Utilizați numai cu recipiente reutilizabile pentru gaz propan-butan tehnic cu conector filetat. Utilizați exclusiv în zone bine ventilate. Citiți instrucțiunile înainte de utilizare.
| Putere | 4 W |
| Brand | YATO |
| Tipul de gaz de alimentare | butan dintr-un cilindru extern |
| Temperatura flăcării | max 1300 ˚C |
| Consumul de gaz | 288 g/h |
| Lungimea pistoletului (fără lungimea furtunului) | 360 mm |
| Material de vârf | cupru |
| Numărul de cupe de arzător | 1 |
| Dimensiunea firului | 5/8" (15.9 mm) |
| Aprindere piezo | nu |
| Reglarea puterii flăcării | da |
| Lungimea furtunului | 1.5 m |
| Setați conținutul | torță |
| Aplicație | lucrari de acoperisuri |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.