

Aparat compact de lipit cu putere de 30W și timp de încălzire rapid de 3 minute. Vârful din lance (Ø3.8×73 mm) atinge 350°C în condiții de lucru, cu durată de viață peste 60 ore. Clasa de izolare I și grad de protecție IP20 pentru siguranță în lucru zilnic.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați. Vârful și corpul se încălzesc – evitați contactul direct cu pielea.
| Putere | 30 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura de funcționare a vârfului | 350 ˚C |
| Temperatura maximă a vârfului | 400 ˚C |
| Timp de încălzire | 3 min |
| Sfat de viață | >60 h |
| Dimensiunile vârfului de lance | Ø3,8x73 mm |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 0.16 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.