

Ciocan de cauciuc 780g cu mâner din lemn, ideal pentru lucrări ușoare și medii fără risca deteriorării suprafețelor. Cap din cauciuc alb și gumă neagră cu diametru 63 mm, lungime totală 341 mm, oferă control și precizie în montaj și demontaj.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Masa | 780 g |
| Brand | YATO |
| Diametrul capului | 63 mm |
| Lungimea capului | 117 mm |
| Lungime | 341 mm |
| material pentru cap | cauciuc alb |
| Material arborelui | lemn |
| Aplicație | global |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.