

Ciocan cu absorbție fără recul, masa 900 g, capac din ABS cu inserție de oțel pentru protejarea materialelor. Lungime 336 mm, diametrul capului 53.5 mm. Mânere din polimer ergonomic. Ideal pentru asamblarea pieselor de mașini, echipamente și lucrări de pavare cu plăci ceramice unde este necesară forță de impact combinată cu protecție maximă a suprafeței.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Gest | fără recul |
| Brand | YATO |
| Masa | 900 g |
| Diametrul capului | 53.5 mm |
| Lungimea capului | 100 mm |
| Lungime | 336 mm |
| material pentru cap | ABS |
| Material arborelui | polimer |
| Aplicație | lucrări care necesită impact puternic și protecție simultană a materialului, de exemplu asamblarea pieselor de mașini și echipamente sau nivelarea plăcilor ceramice așezate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.