

Ciocan profesional echipat cu sistem de absorbție a recului, dotat cu cap din tablă, PU și împuşcătură de oţel. Diametrul capului de 30 mm și lungimea de 94 mm îl fac perfect pentru lucrări de presiune controlată. Arborele din lemn asigură ergonomie și confort în utilizare prolongată.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Gest | fără recul |
| Brand | YATO |
| Masa | 265 g |
| Diametrul capului | 30 mm |
| Lungimea capului | 94 mm |
| Lungime | 318 mm |
| material pentru cap | tablă |
| Material arborelui | lemn |
| Aplicație | lucrări care necesită impact puternic și protecție simultană a materialului, de exemplu asamblarea pieselor de mașini și echipamente sau nivelarea plăcilor ceramice așezate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.